Novosti i događanja

Djeca

Susret autora: Vesna Milan i 3.d OŠ Vidikovac

U povodu Međunarodnog dana dječje knjige, 4. travnja 2019. u Dječjoj knjižnici održan je Susret autora na kojem su sudjelovali pjesnikinja Vesna Milan i učenici 3.d razreda OŠ Vidikovac.

Vesna Milan učenicima je predstavila trojezičnu slikovnicu Darka humanitarka, za koju potpisuje stihove, dok su autori ilustracija mališani iz perojskog dječjeg vrtića.

Trećaši iz OŠ Vidikovac pjesnikinji su predstavili svoje 4 slikovnice koje su izradili u Dječjoj knjižnici u Mjesecu hrvatske knjige 2018. pod mentorstvom učiteljice Danijele Piralić i knjižničarke Dječje knjižnice.

Slikovnice su pisane latinicom i glagoljicom, a učenici su autori i teksta i ilustracija. Originalne ilustracije predstavljene su u izložbenom prostoru Dječje knjižnice.

Galerija fotografija

PODIJELI: